Politycy nie zabijajcie polskich mediów

06.07.2024 13:45 16 TS

Na wypoczynek wybierają polskie morze. 'Wyhaczyliśmy super miejscówę'

źródło: kamery Nadmorski24.pl

Dębki, to malownicza miejscowość położona nad Bałtykiem. Jest jednym z najbardziej urokliwych miejsc na polskim wybrzeżu. Dzięki szerokim, piaszczystym plażom, czystemu morzu i urokliwemu krajobrazowi, Dębki przyciągają turystów. Z kamerą do tej miejscowości w gminie Krokowa udała się ekipa Twojej Telewizji Morskiej, która zapytała plażowiczów, dlaczego na wypoczynek wybierają Morze Bałtyckie.

Plaża w Dębkach jest długa na około 3 km i szeroka na 108 metrów. Z każdego miejsca w tej nadmorskiej miejscowości do plaży dojdziemy w maksymalnie 15 minut. Plaża tutaj rozciąga się pomiędzy 18 a 26 wejściem. A co przyciąga turystów do Dębek?

Bałtyk jest najpiękniejszy. A w Dębkach, dlatego, że jest fajna rzeczka - przyznaje w rozmowie z Twoją Telewizją Morską pani Hania.

Zawsze miejsce, gdzie jest woda jest najlepsze. A tym razem tutaj, dlatego, że byliśmy na Openerze. Przy okazji wyhaczyliśmy super miejscówę - podkreśla pani Dagmara z Wrocławia.

— Bo polskie morze jest piękne. Całe życie tutaj przyjeżdżamy. Najbardziej w Dębkach podoba się, że blisko jest rzeczka - przekonuje pani Kasia.

Kochamy Bałtyk za to, że jest tutaj tak pięknie. Tutaj jest cudownie. Ludzie są przyjaźni - dodaje turysta z Dolnego Śląska.

Plaże w Dębkach na żywo możecie podglądać na kamerach Nadmorski24.pl.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...