Politycy nie zabijajcie polskich mediów

06.07.2024 08:01 0 TS

Śmiertelny wypadek w Gościcinie!

fot. Wejherowo998

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Gościcinie w gminie Wejherowo. W czołowym zderzeniu zginęła jedna osoba.

Aktualizacja, 6 lipca 2024, godz. 13

Do wypadku doszło około godz. 3.25. Jak podali we wstępnych ustaleniach policjanci 31-latek kierujący pojazdem hyundai jadąc w kierunku Lęborka z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył czołowo w kierującego pojazdem man. Kierowca osobówki poniósł śmierć na miejscu zdarzenia. Policjanci wykonali oględziny oraz zabezpieczyli miejsce wypadku. Teraz sprawą zajmą się śledczy, którzy będą dokładnie wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia. Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności uwagi na drodze.

Wcześniej pisaliśmy:

Do zdarzenia drogowego doszło w godzinach porannych w sobotę, 6 lipca 2024 roku, na ul. Lęborskiej. Jak przekazali nam strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Wejherowie zderzyły się osobówka z samochodem ciężarowym wyposażonym w podnośnik. W wyniku wypadku jedna osoba zginęła.

Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci.

Policjanci od sześciu lat prowadzą internetową wakacyjną mapę drogowych wypadków śmiertelnych. Według stanu na 5 lipca 224 roku w podczas tegorocznych wakacji doszło już do 94 takich zdarzeń.

policja.pl

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również: