Politycy nie zabijajcie polskich mediów

25.06.2024 14:46 5 mat.pras. Materiał partnera

Przedsiębiorca Intermarché z Pomorza z prestiżową nagrodą

Fot. mat.pras.

Grzegorz Bonk, przedsiębiorca Grupy Muszkieterów, dynamicznie rozwijający sklepy Intermarché w województwie pomorskim, został uhonorowany prestiżowym tytułem „Franczyzowy Superbohater”. Konkurs, organizowany przez Wydawnictwo Gospodarcze we współpracy z Modern Expo, przyznaje nagrody najlepszym franczyzobiorcom w Polsce za wybitne osiągnięcia w zarządzaniu i rozwoju biznesu franczyzowego. Grzegorz Bonk dołączył do Grupy Muszkieterów pod koniec 2022 roku i w krótkim czasie znacząco rozwinął dwa sklepy Intermarché, zdobywając uznanie zarówno wśród klientów, jak i w branży handlowej. Jeden z supermarketów mieści się w Wejherowie, przy ul. I Brygady Pancernej Wojska Polskiego 73, natomiast drugi w Pucku, przy ul. Helskiej 16.

Franczyzobiorca aktywnie współpracuje z lokalnymi dostawcami i producentami żywności, promując regionalne produkty i wspierając miejscową gospodarkę. Sklepy działają jako spółki z ograniczoną odpowiedzialnością i są zarejestrowane w miejscowych urzędach, gdzie uiszczają wszelkie podatki i opłaty. Dodatkowo, przedsiębiorca jest zaangażowany w rozwój regionu poprzez tworzenie stałych miejsc pracy dla mieszkańców, a z myślą o przyszłych pracownikach handlu detalicznego organizuje szkolenia i praktyki zawodowe dla młodzieży z lokalnych szkół branżowych. Przynależność do Grupy Muszkieterów, znanej z unikalnego modelu biznesowego, zapewnia mu dużą autonomię jako przedsiębiorcy oraz umożliwia współdecydowanie o przyszłości całej organizacji. Franczyzobiorcy zrzeszeni w ramach Grupy pełnią podwójną rolę: są niezależnymi przedsiębiorcami oraz sprawują funkcje zarządcze w strukturach centralnych.

Konkurs „Franczyzowy Superbohater” wyróżnia przedsiębiorców, którzy osiągają wyjątkowe sukcesy dzięki modelowi franczyzowemu. Grzegorz Bonk został doceniony za innowacyjne podejście do prowadzenia sklepów, przyciągające szerokie grono zadowolonych klientów i przyczyniające się do szybkiego rozwoju obu sklepów.

To ogromne wyróżnienie i dowód na to, że ciężka praca i zaangażowanie w rozwój lokalnego biznesu są doceniane. Ta nagroda to też zasługa całego zespołu, któremu składam wyrazy uznania i serdecznie dziękuję za codzienną pracę. Dla mnie natomiast to motywacja do dalszego działania na rzecz naszych klientów i lokalnych społeczności – mówi Grzegorz Bonk, zarządzający sklepami Intermarché w Wejherowie i Pucku.

Nagroda dla Grzegorza Bonka jest również wyrazem uznania dla wysokich standardów i skuteczności modelu franczyzowego Grupy Muszkieterów, który wspiera lokalnych franczyzobiorców oraz ich społeczności. Zrzeszenie niezależnych polskich przedsiębiorców współpracuje z lokalnymi samorządami. Dzięki tej kooperacji, otwarcie sklepów Intermarché przynosi liczne korzyści, takie jak wyższe dochody z podatków, nowe miejsca pracy, rozwój lokalnych producentów oraz inicjatywy prospołeczne. Grupa i Fundacja Muszkieterów realizują także działania charytatywne, wspierając mieszkańców i kreując wizerunek gminy przyjaznej inwestorom.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...