Politycy nie zabijajcie polskich mediów

25.06.2024 14:28 5 PM

Zmiany w Wikędzie, wraca były trener

Fot. Archiwum/ GOSRiT Luzino

Zarząd Wikędu Luzino nie przedłuży współpracy z Waldemarem Walkuszem, dotychczasowym trenerem. Trenerem ponownie zostaje Maciej Pliński.

Pod batutą Waldemara Walkusza zespół rozegrał 24 mecze, w których zdobył łącznie 33 punkty. Bilans to 10 zwycięstw, 3 remisy i 11 porażek.

Jego miejsce w klubie ponownie zajmie Maciej Pliński, który w przeszłości piastował już stanowisko trenera zespołu z Luzina. Jego dotychczasowy bilans to 77 meczów ligowych, 47 zwycięstw, 11 remisów i 19 porażek. Pliński wraca po 2 sezonach w 4 lidze.

Asystentami będą Maksym Graczyk oraz Marek Świtała, który będzie pełnić również funkcję kierownika drużyny. Jesteśmy przekonani, że ten powrót przyniesie dobry sezon dla Wikędu Luzino – poinformował klub.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...