Politycy nie zabijajcie polskich mediów

23.06.2024 17:30 2 WGC/TTM

Strongman Cup 2024 w Kamieniu. Pogoda nie dopisała, ale był Pudzianowski

fot. Konrad Biskup / TTM

Na Strongman Cup 2024 w Kamieniu odbyło się 7 konkurencji, w których udział wzięło 8 zawodników. Zawody odbywały się w parach - to tegoroczna nowość.

Gościem specjalnym tegorocznej edycji był Mariusz Pudzianowski oraz ekipa programu TVN „Siłacze” – podobnie, jak w ubiegłym roku.

Jest z nami arcysiłacz - mamy pana Mariusza Pudzianowskiego. Całą imprezę organizuje pan Krzysztof Kacnerski. Tak zaczynamy lato! – cieszy się Tomasz Stein, dyrektor Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Szemudzie.

Wśród gości pojawiają się inne, znane nazwiska.

Konkurencji jest siedem, zawodników ośmiu, podzielonych na cztery ekipy, po dwie osoby. Jest wiele wyjątkowych osób: Mariusz Pudzianowski, Sławomir Toczek, Jarosław Dymek, Tomasz Lech Papaj – dodaje prowadzący imprezę, Bartłomiej Szreder. – Pogoda dzisiaj nie rozpieszcza, ale za to frekwencja jest bardzo dobra.

Turyści i mieszkańcy gminy Szemud, którzy zgromadzili się na plaży, mogli skorzystać z atrakcji dodatkowych - wziąć udział w konkurencjach dla publiczności, zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dzieci.

"Bez względu na pogodę, w gminie Szemud świeci słońce"

Dzień wcześniej, 22 czerwca w Kamieniu odbyły się Sobótki, które śpiewająco otworzył zespół Old Tigers Band, na scenie wystąpiła również Orkiestra Dęta Gminy Szemud. Oprócz tego nie brakowało atrakcji dla dzieci i nietypowych konkursów, np. w cięciu drzewa na czas.

Zabawa z DJ-em w Kamieniu trwała do 1:00 w nocy.

Był teatr ognia, a także teatr przedstawiający zwyczaje sobótkowe. Zabawa z DJ-em trwała do 1:00 w nocy. Można powiedzieć, że bez względu na pogodę, w gminie Szemud świeci słońce – dodaje dyrektor GCKSiR w Szemudzie, Tomasz Stein.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...