Politycy nie zabijajcie polskich mediów

17.06.2024 16:00 13 TS/KPP Puck

Znęcał się nad swoją żoną. Teraz grozi mu więzienie

Wyzywanie, ośmieszanie, poniżanie, kontrolowanie, grożenie czy uderzanie w twarz i duszenie, to tylko kilka z form przemocy, jakie stosował 43-letni oprawca wobec swojej żony. Za przemoc wobec swojej żony grozi mu do kara do 5 lat więzienia, a za posiadania środków odurzających do 3 lat.

— Policjanci zatrzymali 43-letniego sprawcę mimo, że mężczyzna nie wykonywał poleceń policjantów i podejmował próby ucieczki. Puccy mundurowi w samochodzie 43-latka oraz w jego garderobie, znaleźli też kilka gramów środków odurzających - informuje asp. szt. Joanna Samula-Gregorczyk, oficer prasowa w Komendzie Powiatowej Policji w Pucku.

Mężczyzna odpowie za znęcanie się nad partnerką i posiadanie środków prawnie zabronionych. Na wniosek policjantów, decyzją prokuratora oprawca został aresztowany na 2 miesiące. Za przemoc wobec swojej żony grozi mu do kara do 5 lat więzienia, a za posiadania środków odurzających do 3 lat.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...