Politycy nie zabijajcie polskich mediów

16.06.2024 12:00 4 TS

Euro2024. Strefa kibica w Rumi oraz w Gniewinie

źródło: pixabay (zdjęcie ilustracyjne)

W Gniewinie oraz w Rumi przygotowano strefę kibica na Euro2024. W niedzielę, 16 czerwca 2024 roku, reprezentacja Polski rozegra swój pierwszy mecz. Biało-czerwoni zmierzą się z Holandią.

Euro2024 rozpoczęło się w piątek, 14 czerwca 2024 roku. Dwa dni później swoje pierwsze spotkanie rozegrają biało-czerwoni. Z tej okazji w sali widowiskowo-kinowej w Centrum Kultury - Biblioteki w Gniewinie przygotowana została strefa kibica.

Startujemy już 16 czerwca, a nasza strefa kibica będzie otwarta na wszystkie mecze Polski, aż do wielkiego finału. Szczegółowy harmonogram transmisji znajdziecie na naszej stronie internetowej oraz na plakatach informacyjnych w Centrum Kultury i Bibliotece - informuje CKiB.

Do strefy kibica zaprasza też Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi.

Na kompleksie boisk przy ul. Bukowej, na wielkim ekranie, będzie można obejrzeć mecz Polska – Holandia w towarzystwie innych kibiców oraz… perkusisty - zachęca MOSiR.

Przypomnijmy, że Polska trafiła do grupy D. W niedzielę, 16 czerwca 2024 roku, podopieczni selekcjonera Michała Probierza zagrają w Hamburgu z Holandią (o godz. 15). Drugim rywalem biało-czerwonych będzie Austria. Spotkanie w Berlinie rozpocznie się o godz. 18. Fazę grupową Polacy zakończą rywalizacją z Francją we wtorek, 25 czerwca, o godz. 18 w Dortmundzie.

Faza pucharowa potrwa od 29 czerwca do 14 lipca (kiedy to rozegrany zostanie finał).

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...