Już jutro w sali kameralnej Wejherowskiego Centrum Kultury odbędzie się spotkanie z Krzysztofem Daukszewiczem i jego książką „Meneliki, Limeryki, epitafia, sposnoruje ruska mafia”. Początek o godzinie 17.00.
**Krzysztof Daukszewicz **- polski satyryk, felietonista, tekściarz, poeta, piosenkarz, gitarzysta i kompozytor. Członek kultowego kabaretu Pod Egidą. Szerszej publiczności znany z udziału w programie satyryczno – publicystycznym „Szkło Kontaktowe”.
Spotkanie odbędzie się 13 stycznia o 17.00 w sali kameralnej WCK (aula Gimnazjum nr 1 w Wejherowie).
Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected] Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.