Politycy nie zabijajcie polskich mediów

13.06.2024 15:00 34 TS/KPP Wejherowo

Pirat drogowy w Wejherowie. Poszukują osób, które pomogą namierzyć kierowcę

źródło: KPP Wejherowo

Policjanci proszą o kontakt mieszkańców, którzy mogą pomóc w ustaleniu pirata drogowego. Na ul. Gryfa Pomorskiego w Wejherowie w ciągu kilkunastu sekund popełnił kilka wykroczeń drogowych za które grozi ponad 20 punktów karnych i kilka tysięcy złotych.

Do zdarzenia doszło 11 czerwca 2024 roku około godziny 12:10. Z policyjnych ustaleń wynika, że samochód to audi a3.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu użytkownika pojazdu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wejherowie. Można przesłać maila na adres [email protected] lub można dzwonić pod numer 47 7429778 najlepiej w godzinach 7:30-15:30 - apelują Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie.

Przypomnijmy, że do naszej redakcji zgłosił się czytelnik dysponujący nagraniem na którym widać, jak kierowca łamie kilka przepisów drogowych. Autor nagrania poinformował też o zdarzeniu policję.

Nagranie z piratem drogowym możecie obejrzeć pod tym linkiem:

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...