Politycy nie zabijajcie polskich mediów

13.06.2024 15:30 1 Mieszko Weltrowski/TTM

'To jest bezcenne.' Technikum branżowe współpracuje z producentem porcelany

Fot. Vasyl Kyrnys

Powiatowy Zespół Szkół nr 3 w Wejherowie pozyskał nowego partnera. Dzięki współpracy uczniowie technikum branżowego zyskają lepsze możliwości do doskonalenia swojego fachu.

W szkole przy ulicy Budowlanych w Wejherowie, czyli w Powiatowym Zespole Szkół nr 3, miała miejsce kolejna odsłona działań zbliżających szkolnictwo branżowe z przedsiębiorcami.

Nie da się kształcić zawodowców nie współpracując z zawodowcami. Przy takiej współpracy możemy korzystać z ich rozwiązań, pomysłów, a uczeń może szkolić się w rzeczywistych warunkach pracy, a to jest bezcenne - zaznacza Wojciech Rogocki, dyrektor PZS nr 3 w Wejherowie.

Bardzo nas cieszy, że znany zakład z renomą nawiązał współpracę ze szkołą - Iwona Szczygieł, etatowy członek Zarządu Powiatu Wejherowskiego.

W tym momencie, czyli momencie podpisania umowy ta współpraca została przypieczętowana, bowiem trwa już ona od dłuższego czasu.

Współpracujemy znamy się już od 2-3 lat. Do tej pory współpracowaliśmy na zasadzie dżentelmeńskich umów, czyli wspieraliśmy produktami, uniformami, byliśmy tez sponsorami różnego rodzaju nagród - Mariusz Dydjow, kierownik działu marketingu i rozwoju produktu w firmie produkującej porcelanę.

Teraz przyszedł czas aby tą współpracę ułożyć formalnie, co ma dać korzyści obu stronom tej partnerskiej umowy.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...