Politycy nie zabijajcie polskich mediów

12.06.2024 14:37 27 PM

Filip Chajzer otworzy budkę z kebabem nad morzem! Sprawdź gdzie!

Fot. TikTok/kreuzberg.kebap

Filip Chajzer, znany prezenter telewizyjny, zajął się niedawno branżą gastro. Otworzył między innymi kebab w Warszawie. Teraz zapowiedział, że w wakacje jego kraft kebap stanie również we Władysławowie.

Filip Chajzer znany jest między innymi z prowadzenia „Dzień dobry TVN”, był także reporterem tej stacji oraz prezenterem takich programów jak: „Mali giganci”, „Hipnoza” czy „Dom marzeń”. Ostatnio ograniczył nieco swoją telewizyjną działalność i zainwestował w gastronomię. Otworzył budkę z kraftowym kebabem w Warszawie.

Ostatnio głośno w mediach zrobiło się o synu słynnego Zygmunta Chajzera – Filipie, który ostro odpowiedział youtuberowi, testującemu jedzenie. Książulo odwiedził budkę z kebabem w Warszawie i powiedział, że klienci są nierówno traktowani. Filip Chajzer dość ostro mu na to odpowiedział i zrobiła się medialna burza.

Teraz Filip Chajzer zapowiedział na jednym z filmów na TikToku, że na okres wakacyjny jego kebaba będzie można zjeść we Władysławowie. „Kraft Kebap we Władku! Co o tym myślicie?” - czytamy w social mediach.

Kocham Władysławowo, spędziłem tu dzieciństwo z rodzicami. Pomyślałem sobie, że fajnie by było, gdyby w wakacje w tym moim ukochanym miejscu na ziemi stanął kebab – mówi na nagraniu na TikToku Filip Chajzer.

Na filmie Filip pokazał również, że jest w urzędzie miasta we Władysławowie, żeby załatwić formalności. Ostatecznie na końcu, na plaży potwierdził, że udało się.

Nie wiadomo jeszcze kiedy kebab znanego prezentera telewizyjnego zostanie otwarty oraz gdzie dokładnie będzie się znajdował.

@kreuzberg.kebap Kraft Kebap we Władku! Co o tym myślicie? ???? #kreuzberg #kebab #kebap #berliner #kraftowe #władysławowo #wow #dlaciebie #dc #foryou #fy #fypage ♬ Bette Davis Eyes - yourmusic4ever

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...