11.06.2024 07:05 4 PM/KMP Gdynia

Rozpoznajesz go? Skontaktuj się z policją!

Policjanci poszukują mężczyzny, który może mieć związek z pobiciem. Do zdarzeń doszło w kwietniu 2024 roku. Jeśli rozpoznajesz osobę ze zdjęć skontaktuj się z policją.

Aktualizacja, 12 czerwca 2024 roku, godz. 13:45

Jak poinformowała policja dane mężczyzny zostały ustalone,

Wcześniej pisaliśmy:

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Oksywiu prowadzą czynności w sprawie pobicia, do którego doszło 26 kwietnia 2024 roku przy ul. Płk. Dąbka. Jak ustalili mundurowi, związek ze sprawą może mieć osoba, której wizerunek został publikowany na zdjęciach.

Mężczyzna ma około 25 lat, ciemne, krótkie włosy - po bokach bardzo krótkie, zaczesane lekko na prawy bok. W dniu zdarzenia miał na sobie zieloną kurtkę, czarną bluzę z dużym, białym nadrukiem przedstawiającym logo i napis firmy, szare spodnie dresowe, czarne, markowe buty sportowe z białą podeszwą - informuje gdyńska policja.

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszyscy, którzy rozpoznają osobę z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu, proszeni są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Oksywiu pod nr tel. 47-74-21-555 (dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...