07.06.2024 15:30 0 ACH

Wydarzenia i imprezy w weekend 8 - 9 czerwca. Sprawdź co będzie się działo!

Jeśli zastanawiasz się, co ciekawego dzieje się w najbliższy weekend 8 - 9 czerwca 2024 roku i szukasz pomysłu na spędzenie wolnego czasu, mamy dla was dobrą wiadomość! Nadchodzący weekend obfituje w wiele wydarzeń, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Festiwal Food Trucków w Wejherowie

W weekend na Placu Wejhera odbędzie się Festiwal Smaków Food Tracków. Jak zapewniają organizatorzy czekać będą na nas "pyszności z różnych stron świata i najlepsze food trucki z całej Polski". Korzystać z nich będziemy mogli w godzinach 12-21 w sobotę oraz 12-20 w niedzielę.

Wejherowskie Klamoty oraz Pchle Targi

Dla fanów kupowania rzeczy z drugiego obiegu zarówno sobota jak i niedziela zapowiada się obiecująco, o szczegółach tych wydarzeń więcej pisaliśmy tutaj.

Targi narzędziowe

Dla majsterkowiczów Bormax przygotował dwudniowe targi narzędziowe. W sobotę w godzinach 9-15 spodziewać się możemy pokazów narzędziowych największych producentów, konkursów, nie zapomniano również o atrakcjach dla najmłodszych, których organizatorzy zapraszają na bezpłatne dmuchańce i watę cukrową.

IX Charytatywny Bieg Superbohaterów i Festyn Fundacji Kasztanek

W niedzielę w Parku Majkowskiego odbędzie się dobrze znany IX Charytatywny Bieg Superbohaterów. W tym roku uczestnicy/czki pobiegną by wesprzeć w rehabilitacji małego Czarka - dochód ze sprzedanych pakietów zostanie przekazany właśnie na ten cel. Impreza rozpoczyna się o godzinie 8 i potrwa do 15.

Puck: Stoneman Thriathlon i Mistrzostwa w siatkówce plażowej

Weekend w Pucku zapowiada się na sportowo. W sobotę i w niedzielę możemy kibicować młodzieży w zmaganiach w siatkówce plażowej kategorii Junior. Mistrzostwa odbywają się obok molo przy ul. Żeglarzy. Natomiast w niedzielę coroczna impreza StoneMan Thriathlon. Wyścigi będą trwały od 8 do 15.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...