06.06.2024 16:00 1 MS norda-fm

Gra się! na Pyrkonie 2024. Opowieści uczestników o najbardziej oczekiwanym konwencie roku

Gra się!

W świecie fanów popkultury zbliża się jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń roku - Pyrkon, największy konwent w Polsce! Od 14 do 16 czerwca Poznań stanie się mekką dla miłośników gier, filmów, seriali, animacji, a także dla pasjonatów warsztatów, strojów i cosplayu. W najnowszym odcinku programu "Gra się ;)", zapytaliśmy osoby planujące uczestnictwo w tegorocznym Pyrkonie, dlaczego wybierają się na to wydarzenie i co szczególnie chcą zobaczyć.

Dlaczego Pyrkon?

Pyrkon to nie tylko okazja do spotkania z innymi fanami popkultury, ale również możliwość eksploracji najnowszych trendów i prezentacji. W najnowszym odcinku audycji "Gra się!" zapytaliśmy uczestników, dlaczego zdecydowali się wziąć w tym konwencie. Ich odpowiedzi usłyszymy już 6 czerwca, o 21:30 w radiu NordaFM.

Pasja i entuzjazm

Wśród wymienionych przez gości programu "Gra się!" powodów znajdzie się pasja do popkultury i chęć spotkania się z innymi osobami o podobnych zainteresowaniach. Niektórzy z nich podkreślają również okazję do zdobycia nowych doświadczeń oraz możliwość spotkania swoich ulubionych twórców i artystów.

Pyrkon to wydarzenie, które łączy ludzi o różnych zainteresowaniach, zafascynowanych światem popkultury. Zapewniając bogaty program i niezapomniane wrażenia, konwent ten zyskuje coraz większą popularność wśród fanów gier, filmów i animacji. Dlatego też, zapraszamy do wysłuchania najnowszego odcinka programu "Gra się!", już 6 czerwca, o godzinie 21:30 na antenie radia NordaFM, gdzie uczestnicy opowiedzą o swoich oczekiwaniach i przygotowaniach na tegoroczny Pyrkon!

Programu "Gra się!" można słuchać również na Spotify


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...