03.06.2024 11:00 1 PM/TTM

'Bawmy się razem i wesoło.' Dzień Dziecka w Szemudzie

Fot. Konrad Biskup/Norda FM

Zabawa, dmuchańce, balony, lody, a także konkursy i zabawy – w Szemudzie odbył się w niedzielę (2 czerwca) gminny Dzień Dziecka.

Na najmłodszych czeka wiele atrakcji. Na wejściu są balony, lody, są też dmuchańce. Są też konkursy z połączone z nagrodami, medalami. Jest też wspólna zabawa na scenie. Wszystko po to, żeby jak najlepiej spędziły ten czas - mówił dla Twojej Telewizji Morskiej Ryszard Kostuch, sołtys wsi Szemud.

Jest to pierwsze wydarzenie w Szemudzie, gdzie wszystkie wsie wspólnie organizują Dzień Dziecka. Przyjechali strażacy z wozami strażackimi. Frekwencja i pogoda dopisały. Bawmy się razem i wesoło - zaznacza Beata Baranowska, sołtys Grabowca.

W trakcie festynu odbywało się również spotkanie piłkarskie grupy juniorów między drużyną Iskry Szemud a Gryfem Wejherowo.

Fot. Konrad Biskup/Norda FM Fot. Konrad Biskup/Norda FM Fot. Konrad Biskup/Norda FM Fot. Konrad Biskup/Norda FM Fot. Konrad Biskup/Norda FM Fot. Konrad Biskup/Norda FM

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...