29.05.2024 07:00 3 ab

Autobusem za darmo na wybory do Parlamentu Europejskiego. Sprawdź rozkład jazdy w pow. wejherowskim, puckim i lęborskim

fot. TTM

W niedzielę, 9 czerwca 2024 r., za darmo pojedziemy PKS-em na wybory do Parlamentu Europejskiego. Jak informuje spółka, tego dnia uruchomione zostaną specjalne linie dowożące głosujących do lokali wyborczych.

Autobusy zostaną oznaczone na wyświetlaczach kierunkowych hasłem „Wybory”. Przejazdy do/z lokali wyborczych będą bezpłatne dla pasażerów. Na każdej trasie wykonane zostaną co najmniej dwa kursy.

Autobusy będą zatrzymywały się wyłącznie na przystankach oznaczonych w rozkładzie jazdy. Powrót z lokali wyborczych zaplanowano z reguły 30-45 minut od przyjazdu autobusu – informuje PKS Gdynia.

Rozkład jazdy autobusów wyborczych w powiecie wejherowskim i lęborskim (09.06.2024 r.):

Rozkład jazdy autobusów wyborczych w Puck i Władysławowie (09.06.2024 r.):

W dniu wyborów według specjalnego rozkładu jazdy funkcjonować będzie również komunikacja miejska w Pucku oraz we Władysławowie. Przejazdy dla pasażerów tego dnia będą bezpłatne.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...