27.05.2024 09:00 9 ab

Festiwal Food Trucków po raz kolejny zawitał do Luzina

fot. Emilia Kuczmaja

Po rocznej przerwie w Luzinie ponownie zagościł Festiwal Food Trucków. Uczestnicy mogli nie tylko przeżyć kulinarną przygodę na kółkach - tego dnia nie zabrakło także atrakcji dla najmłodszych przygotowanych przez doświadczonych animatorów.

Przez dwa dni weekendu 25-26 maja 2024 r. parking za Gminnym Ośrodkiem Kultury w Luzinie zamienił się w arenę różnych smaków z całego świata. W trakcie II edycji Festiwalu Food Trucków pojawiły się znane i lubiane food trucki, które zaserwowały zarówno klasykę street foodu jak burgery, ale też te bardziej oryginalne dania światowej kuchni.

W tym roku na mieszkańców Luzina i okolic czekało kilkanaście food trucków. Można było skosztować kuchnię amerykańską, czy azjatycką. Frekwencja dopisała, z czego bardzo się cieszymy – mówi Michał Derkowski, jeden z organizatorów Festiwalu Foodtrucków w Luzinie.

Festiwal Food Trucków to nie tylko jedzenie - organizatorzy nie zapomnieli też o najmłodszych uczestnikach. W ramach wydarzenia na dzieci czekała moc atrakcji, które w niedzielne popołudnie przygotowali doświadczeni animatorzy.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...