25.05.2024 15:04 2 PM/TTM

'Trasa jest bardzo malownicza.' Biegacze wystartowali w Luzińskiej Dziesiątce

Fot. Emilia Kuczmaja/Norda FM

Ponad 200 osób wystartowało w Luzińskiej Dziesiątce, która odbyła się w sobotę (25 maja). Trasa prowadziła przez Ścieżkę Zdrowia – nie zabrakło leśnych, malowniczych widoków.

Piękna pogoda, sportowe tradycje luzińskich biegaczy i promocja zdrowego trybu życia. Tak można opisać coroczne wydarzenie sportowe odbywające się na terenie kompleksów leśnych Luzina.

Trasa jest bardzo malownicza, piękna. Zachęcam do korzystania ze ścieżki zdrowia, są tu dwa punkty widokowe. Na pewno pogoda jest piękna, ale do biegania trochę za ciepło. Zachęcam do aktywności fizycznej, czy rowery, kijki, czy może bieganie - mówił dla Twojej Telewizji Morskiej Jarosław Wejer, wójt gminy Luzino.

Wśród uczestników rozlosowano nagrody, wśród nich były rowery.

Fot. Emilia Kuczmaja/Norda FM Fot. Emilia Kuczmaja/Norda FM Fot. Emilia Kuczmaja/Norda FM Fot. Emilia Kuczmaja/Norda FM Fot. Emilia Kuczmaja/Norda FM Fot. Emilia Kuczmaja/Norda FM Fot. Emilia Kuczmaja/Norda FM Fot. Emilia Kuczmaja/Norda FM Fot. Emilia Kuczmaja/Norda FM Fot. Emilia Kuczmaja/Norda FM Fot. Emilia Kuczmaja/Norda FM Fot. Emilia Kuczmaja/Norda FM

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...