24.05.2024 07:00 5 TS

Trwają prace drogowe na DW 468 w Redzie. Uwaga na utrudnienia. Wiemy do kiedy

nadesłane

Kierowcy podróżujący drogą wojewódzką nr 468 przez Redę w kierunku Wejherowa muszą uzbroić się w cierpliwość. Na wylocie z miasta trwają prace drogowe przez które tworzą się korki. Zarząd Dróg Wojewódzkich poinformował do kiedy potrwają utrudnienia.

Kierowcy poinformowali naszą redakcję, że korki tworzą się za wiaduktem kolejowym w Redzie w kierunku Wejherowa. Przyczyną są prowadzone prace drogowe.

Prace polegają na remoncie cząstkowym masą na gorąco - informuje Jarosław Szewel, zastępca dyrektora ds. Utrzymania Dróg i Mostów w Zarządzie Dróg Wojewódzkich w Gdańsku.

Jak przekazuje ZDW utrudnienia w ruchu potrwają włącznie do 25 czerwca 2024 roku.

W najbliższym czasie (tj. do 25 czerwca ) będą trwały prace na odcinku Reda – Wejherowo – Reda. Ponownie remont cząstkowy rozpocznie się po zakończeniu sezonu letniego (tj. po 31. sierpnia) - uzupełnia Szewel.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...