19.05.2024 10:00 3 TS

Gryf Wejherowo, MKS Władysławowo i Wikęd Luzino gromią. Tak wyglądają tabele w III i IV lidze

źródło: telewizjattm.pl

Ręce do góry w geście triumfu po ostatnim gwizdku sędziego mogli unieść zawodnicy Gryfa Wejherowo, MKS Władysławowo oraz Wikędu Luzino. Wszystkie trzy zespoły w sobotę, 18 maja 2024 roku, odniosły wysokie zwycięstwa na III- i IV-ligowych boiskach. W galerii zdjęcia z meczu Gryfa.

Podopieczni trenera Waldemara Walkusza w 31. kolejce III ligi zmierzyli się na wyjeździe z KP Starogard Gdański. Już po około godzinie gry Wikęd Luzino prowadził 3:0 po dwóch trafieniach Damiana Wojdy oraz bramce z rzutu karnego zdobytej przez Romana Załowa. Rywale próbowali odrabiać straty, ale bramka Karola Zielińskiego to było za mało. Z kolei Wikęd dołożył jeszcze dwa gola Jakuba Kreffta oraz Szymona Skaruta i ostatecznie wygrał 5:1.

W komentarzu pod tym postem możecie zobaczyć jedną z bramek dla Wikędu:

Powodów do radości nie mieli za to gracze Stolema Gniewino, którzy u siebie ulegli Gedanii Gdańsk 1:2. Zarówno Stolem, jak i Wikęd walczą o utrzymanie. Do końca sezonu pozostały jeszcze trzy kolejki.

III liga/90minut.pl

Nieco więcej, bo pięć kolejek do zakończenia sezonu 2023/2024 pozostało w IV lidze. W minionej 29. serii spotkań bardzo dobrze poradził sobie Gryf Wejherowo. Zawodnicy grający pod batutą trenera Grzegorza Nicińskiego na Wzgórzu Wolności ograli Grom Nowy Staw 3:1. Po stronie żółto-czarnych na listę strzelców wpisali się Julian Goyke, Krystian Faltyński, a trzecie trafienie było bramką samobójczą.

Pięć bramek padło w rywalizacji MKS Władysławowo z** Arką II Gdynia**. Aż cztery z nich zdobyli gospodarze pokonując rezerwy gdyńskiego klubu 4:1.

Wygrywamy zdecydowanie po hattricku Dominika Klechy oraz bramce Konrada Bizewskiego Brawo zespół za dobre spotkanie - napisał w swoich mediach społecznościowych klub z Władysławowa.

IV liga/90minut.pl

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...