07.05.2024 15:00 3 MS

Polski hit Netflixa kręcony w Gniewie. Jak się prezentuje to miasto w przeboju platformy?

Kadr z filmu

Od kilku dni na Netflix można obejrzeć niezwykłą polską produkcję pod tytułem "Polowanie". Produkcja, która błyskawicznie wdarła się do TOP10 filmów tego serwisu, kręcona była w malowniczym Gniewie. Co takiego skrywa ten tajemniczy thriller, który błyskawicznie podbił serca widzów?

Na platformieNetflix ostatnio zagościło dużo polskich produkcji, które wiodą prym na liście popularności. Jednyą z nich jest "Polowanie", film, który w kinach ledwo mógł liczyć na widownię, a teraz zdobywa serca tysięcy widzów.

Będący na szczytach popularności film "Polowanie" nagrywany był w mieście Gniew. Jak dużą rolę odgrywa w tym obrazie miasto? Czy rozpoznacie jego budynki podczas śledzenia losów bohaterów?

Zdjęcie: Netflix

Fabuła filmu

Zagłębiając się w historię tego thrillera, widzowie poznają losy lokalnego polityka, który postanawia stawić czoło układom i korupcji. Jednakże cena za jego odwagę może być wyjątkowo wysoka.

"Polowanie" to nie tylko kolejny film na liście Netflixa. To opowieść o żądzy władzy, politycznych intrygach i cenach, jakie trzeba zapłacić za prawdę. Film wciąga, trzyma w napięciu i pozostawia niezapomniane wrażenia.

Jeśli nie masz jeszcze planów na wieczór, może warto zanurzyć się w tę intrygującą historię. Może odkryjesz w niej nie tylko świetną rozrywkę, ale również znajome ulice i miejsca z niecodziennego punktu widzenia. Gniew na ekranie Netflix wygląda jeszcze piękniej.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...