19.04.2024 17:00 1 ab

Pchli Targ znów zagości w Pucku. Tym razem obowiązuje opłata targowa

fot. TTM

Już w niedzielę, 21 kwietnia 2024 r., cieszący się z każdą kolejną edycją coraz większym zainteresowaniem Pchli Targ w Pucku, powraca po miesięcznej do Pucka. Jak informują organizatorzy, w porównaniu do poprzednich edycji, tym razem uczestników będzie obowiązywać opłata targowa.

Pchli Targ odbędzie się na terenie targowiska miejskiego „Mój rynek - Manhattan”. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10 i potrwa do godz. 15. Może w nim wziąć udział każdy chętny zarówno jako wystawca, czy kupujący.

Pchli Targ w Pucku (21.04.2024 r.): Co można, a czego nie wolno?

  • Każdy wystawca zainteresowany udziałem powinien najpóźniej w dniu festynu do godziny 9.50 rozstawić swoje stoisko na terenie targowiska, możliwe jest wykorzystanie gotowych boksów lub prowadzenie sprzedaży bezpośrednio z samochodu na terenie parkingu targowiska. Decyduje kolejność przybycia. Ilość miejsc jest ograniczona terenem administracyjnym targowiska.

  • W trakcie festynu możliwa będzie sprzedaż lub wymiana wyłącznie rzeczy używanych, np.: książki, ubrania, płyty, zabawki, gry, antyki rękodzieło, biżuteria, art. dekoracyjne, obrazy, przedmioty kolekcjonerskie, instrumenty, sprzęt fotograficzny, małe AGD lub RTV itp.

  • Zabrania się handlu żywnością, artykułami wymagającymi koncesji, artykułami niebezpiecznymi lub niezgodnymi z prawem.

  • Obowiązuje opłata targowa w wysokości 10 zł, która będzie pobierana przez inkasentów Urzędu Miasta Puck.

Pełny regulamin Pchlego Targu w Puck dostępny poniżej w załączniku.

Regulamin


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...