18.04.2024 10:50 11 TS

Zderzenie trzech osobówek w Wejherowie. Są poszkodowani | ZDJĘCIA

źródło: telewizjattm.pl/ fot. Marek Trybański

Nieopodal Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Wejherowie zderzyły się trzy osobówki. W wyniku zdarzenia cztery osoby zostały poszkodowane.

Aktualizacja, 18 kwietnia 2024 roku, godz. 13.30

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący KIA skręcając w lewo z ul. Tartacznej na ul. I Brygady Pancernej Wojska Polskiego w kierunku Wejherowa, prawdopodobnie wymusił pierwszeństwo przejazdu kierującemu samochodem marki Audi, który jechał drogą wojewódzką w kierunku Lęborka. Pojazd marki KIA w wyniku zderzenia został przepchnięty na samochód marki Mercedes, znajdujący się na pasie do skrętu w lewo - informuje asp. Karolina Pruchniak, z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Wcześniej pisaliśmy:

Służby informację o wypadku otrzymały w czwartek, 18 kwietnia 2024 roku, około godz. 10.40.

Do zdarzenia doszło na ul. Tartacznej przy skrzyżowaniu z I Brygady Pancernej Wojska Polskiego. Czterem osobom udzielana jest pomoc - informuje mł. bryg. Mirosław Kuraś, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie.

Kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w kierunku Lęborka. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci.

Mapka z miejscem wypadku:

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...