14.04.2024 10:00 10 TS/mat. pras.

Najpiękniejsze mieszkanki Pomorza powalczą w półfinale Miss Polski! Pochodzą z Trójmiasta

mat. pras.

W 2024 roku po raz 35-ty zostanie wybrana najpiękniejsza Polka. Do półfinału Miss Polski zakwalifikowały się trzy mieszkanki Pomorza.

24-letnia Angela Kosulieva mieszka w Gdyni, ale jej drugim domem jest małe miasteczko w Bułgarii Tutrakan, gdzie co roku spędza wakacje. Na co dzień studiuje wychowanie fizyczne i jest trenerką gimnastyki artystycznej. W gimnastyce artystycznej odniosła też swój największy sukces - została mistrzynią Polski i reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy i Świata. Zawsze się zdaje na swoją intuicję, a najważniejsza jest dla niej rodzina.

Natalia Kurkowska ma 26 lat i wychowała się w Gdańsku, gdzie pomaga w Domu Opieki Społecznej. Jej pasją jest podróżowanie, a jednym z ulubionych miejsc, które odwiedziła to Mauritius. Ukończyła studia na kierunku kosmetologia i nawet napisała w tym temacie artykuły naukowe.

Oliwia Niezabitowska ma 23-lata i pochodzi z Gdyni. Jak miała 18 lat to założyła swój własny biznes. Jej wielką pasją jest moda i jak mówi drzemie w niej dusza artystki. Jej największym osiągnięciem to pojawienie się na łamach magazynu Forbes.

Dziewczyny będą ubiegać się teraz o nominacje do grona finalistek konkursu, a wśród nich jest przyszła Miss Polski 2024. Półfinalistki ponownie spotkają się ze sobą już 19 kwietnia, gdzie w hotelu Kolumna Park pod Łodzią odbędzie się Półfinał Miss Polski 2024 - mówi Dominika Staniaszek, rzecznik prasowy konkursu Miss Polski. - Na dziewczyny będzie czekać tam mnóstwo niespodzianek, ale także i nowe wyzwania. Podczas emocjonującego weekendu dowiemy się także które z 60-ciu dziewczyn dostanie się do grona Finalistek Miss Polski 2024 i stanie na scenie podczas Gali Finałowej.

Jubileuszowa 35-ta Gala Finałowa Konkursu Miss Polski 2024 odbędzie się 5 lipca 2024 roku w Nowym Sączu, podczas trzydniowego Festiwalu Piękna w urokliwej Małopolsce. Koronę laureatce przekaże Angelika Jurkowianiec - Miss Polski 2023. Półfinał Miss Polski odbędzie się 26 kwietnia.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...