12.04.2024 13:30 5

Nerwowo zareagował na policjantów. Miał mefedron

Fot. KPP Puck

Kierowca nerwowo zareagował na obecność policjantów, którzy zatrzymali go do kontroli drogowej. Okazało się, że 30-letni mieszkaniec gminy Krokowa miał przy sobie narkotyki.

Policjanci natychmiast przystąpili do przeszukania pojazdu oraz odzieży kierującego, co doprowadziło do odkrycia narkotyków w postaci mefedronu - informuje pucka komenda.

Kierujący został niezwłocznie zatrzymany, a następnie usłyszał zarzuty posiadania substancji psychotropowych, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policja apeluje o współpracę w walce z przestępczością, zachęcając do zgłaszania wszelkich podejrzanych sytuacji i działalności przestępczej. Dzięki współpracy społecznej oraz zaangażowaniu służb mundurowych, można skutecznie przeciwdziałać szerzeniu się narkotyków – podaje pucka policja.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...