11.04.2024 12:30 6 ab

Wybory samorządowe 2024: PKS uruchomi specjalne linie dowozowe do lokali wyborczych

archiwum

Jak informuje PKS Gdynia, w związku z odbywającą się II turą wyborów samorządowych uruchomione zostaną specjalne linie dowozowe do lokali wyborczych.

W niedzielę, 21 kwietnia 2024 r., część z nas po raz drugi w tym roku uda się do urn wyborczych. Dotyczy to m.in. mieszkańców gminy Szemud, gdzie odbędzie się druga tura wyborów samorządowych 2024.

W związku z tym, uruchomione zostaną specjalne linie dowozowe do lokali wyborczych w gminie Szemud – informuje PKS Gdynia.

Na każdej trasie wykonane zostaną po dwa kursy. Autobusy będą oznaczone na wyświetlaczach kierunkowych hasłem „wybory”. Przejazdy do/z lokali wyborczych będą bezpłatne dla pasażerów.

Autobusy będą zatrzymywały się wyłącznie na przystankach oznaczonych w rozkładzie jazdy. Powrót z lokali wyborczych zaplanowano z reguły 30-45 minut od przyjazdu autobusu – zapewnia PKS Gdynia.

Rozkład jazdy autobusów wyborczych w gminie Szemud dostępny na stronie PKS Gdyni.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...