02.04.2024 15:30 2 KMP Gdańsk

Trwają poszukiwania nastolatki. Wyszła z domu i ślad po niej zaginął

fot. TTM

Policjanci prowadzą poszukiwania opiekuńcze 15-latki. Dziewczyna ostatni raz była widziana 1 kwietnia 2024 r. na terenie dzielnicy Przymorze w Gdańsku.

AKTUALIZACJA, 02.04.2024 r.

Jak informuje policja, poszukiwania zostały zakończone.

Nastolatka wróciła do domu, jest cała i zdrowa. Dziękujemy za pomoc – informuje asp. szt. Mariusz Chrzanowski, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku.

Wcześniej pisaliśmy

Dziewczyna do tej pory nie wróciła do domu i nie skontaktowała się z bliskimi. W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu 15-latki, policja prosi o kontakt.

Osoby, które widziały 15-latkę ze zdjęcia, mają informacje na temat miejsca jej pobytu, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji XI w Gdańsku przy ul. Balcerskiego 35. Tel: 47 74 11 122 lub pod numerem alarmowym 112. Informacje można przesłać mailem [email protected]

[IMG]2[/IMG]

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Komentarze

W trakcie ciszy wyborczej dodawanie i przeglądanie komentarzy jest zablokowane.