25.03.2024 07:00 0 TS/AWFiS

Zakończyła się pierwsza edycja akcji 'Zimowe Bieganie w Sercu Gdańska'

Biuro Promocji AWFiS

Za nami zakończenie pierwszej edycji 'Zimowego Biegania w Sercu Gdańska'. Uczestnicy mieli okazję pokonać trasę o długości około 8 km, prowadzącą przez piękny Trójmiejski Park Krajobrazowy.

To wydarzenie nie tylko promowało aktywność fizyczną, ale również zgromadziło entuzjastów biegania z różnych części regionu, tworząc wyjątkową atmosferę nasyconą sportową pasją. Wszyscy uczestnicy, niezależnie od poziomu doświadczenia, mieli okazję do wspólnej zabawy i radości płynącej z biegania. Trasy biegów poprowadziły przez tereny parku im. Ronalda Reagana oraz Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

W ramach pierwszej edycji 'Zimowego Biegania w Sercu Gdańska' zorganizowano pięć biegów.

Nasz główny nacisk kładziemy na wspólną zabawę i aktywność, nie na rywalizację. Każdy, bez względu na poziom doświadczenia czy kondycję fizyczną, może wziąć udział i czerpać radość z zimowej aktywności na świeżym powietrzu - podkreślali organizatorzy.

Wyjątkowym momentem zakończenia biegu było wręczenie nagród przez Rektora AWFIS, prof. dr hab. Pawła Cięszczyka, a gościem honorowym był profesor Wojciech Ratkowski. Wśród nagrodzonych znaleźli się zarówno wszyscy uczestnicy, jak i najbardziej aktywni biegacze.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Komentarze

W trakcie ciszy wyborczej dodawanie i przeglądanie komentarzy jest zablokowane.