18.03.2024 15:30 266 ab wybory

Chce powalczyć o fotel wójta. Czy uda mu się ta sztuka?

fot. Marcin Mutka

Znamy już wszystkich kandydatów na wójta gminy Luzino. Poza obecnym, Jarosławem Wejerem, oraz Tadeuszem Kobielą z "KWW Gmina Luzino jest Jedna", o fotel włodarza zamierza zawalczyć także radny Marcin Mutka.

Jestem przekonany, że mogę wnieść wiele pozytywnych zmian i inicjatyw, które będą służyć naszej wspólnocie. W trakcie mojej pracy w różnych dziedzinach życia publicznego zawsze stawiałem na dialog, współpracę i działania na rzecz dobra wspólnego. Jeśli zostanę wybrany na to stanowisko, będę w stanie efektywnie zrealizować plan wyborczy Komitetu Ziemi Luzińskiej, który stawia na dynamiczny rozwój naszej okolicy – zapewnia Marcin Mutka.

Kim jest Marcin Mutka?

Marcin Mutka urodził się 10 lutego 1990 r. Wychował się w Luzinie i tam mieszka. Szkołę średnią o profilu politologiczno-językowym ukończył w Wejherowie. Swój talent językowy rozwijał na Uniwersytecie Gdańskim, gdzie w latach 2009-2014 studiował filologię angielską.

Po ukończeniu studiów pracował jako nauczyciel języka angielskiego. Od 2015 roku prowadzi również własną działalność gospodarczą związaną z nauczaniem języków, organizowaniem czasu wolnego, wypoczynku i rekreacją. Od 2017 roku pełni też funkcję trenera Odysei Umysłu. Radnym gminy Luzino jest od 2018 roku.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...