17.03.2024 15:15 0 ab

Kiermasz wielkanocny wprowadził mieszkańców w świąteczny klimat

fot. Michał Jarosz

W niedzielę, 17 marca 2024 r., w Luzinie odbył się kiermasz wielkanocny. Uczestnicy mieli okazję podziwiać i zakupić produkty lokalnych artystów i rzemieślników.

Kiermasz Wielkanocny w Luzinie był doskonałą okazją, aby kupić oryginalne upominki dla bliskich, świąteczne dekoracji, rękodzieła, czy skosztować tradycyjnych potraw. Nie zabrakło też wielu innych atrakcji – mówił Jarosław Wejer, wójt gminy Luzino.

W wydarzeniu wzięło udział wielu lokalnych sprzedawców, czy stowarzyszeń. Stoisk było sporo, zatem każdy miał okazję znaleźć coś dla siebie.

Jako szkoła włączyliśmy się w przygotowanie tego kiermaszu. Postanowiliśmy przygotować stoisko z rękodziełem, podczas którego uczestnicy wydarzenia mogli szyć wielkanocnego zająca. Chętnych nie brakowało. Dzieciom bardzo spodobała się ta aktywność, nasze stoisko było cały czas oblegane przez najmłodszych – mówi Halina Szlaga, dyrektor Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Barłominie.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Komentarze

W trakcie ciszy wyborczej dodawanie i przeglądanie komentarzy jest zablokowane.