16.03.2024 15:55 1 ab

Pchli Targ wraca po zimowej przerwie

zdjęcie ilustracyjne / pixabay

Już w niedzielę, 17 marca 2024 r., cieszący się z każdą kolejną edycją coraz większym zainteresowaniem Pchli Targ w Pucku powraca po zimowej przerwie. Jak informują organizatorzy, podobnie jak w poprzednich edycjach nie będą obowiązały żadne opłaty, zapisy, czy rezerwacje.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców organizujemy na terenie targowiska miejskiego kolejną sprzedaż rzeczy używanych. Bez opłat, bez zapisów i bez rezerwacji. Masz w domu coś czego już nie potrzebujesz? Chcesz uwolnić miejsce w szafie? Serdecznie zapraszamy – zachęcają organizatorzy.

Pchli Targ odbędzie się na terenie targowiska miejskiego „Mój rynek - Manhattan”. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10 i potrwa do godz. 15. Może w nim wziąć udział każdy chętny zarówno jako wystawca, czy kupujący.

mat. pras.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...