11.03.2024 11:00 17 PM/UG Luzino

Małgorzata Kidawa-Błońska przyjechała do Luzina

Fot. Senat RP

Marszałek Senatu Małgorzata Kidawa-Błońska spotkała się w niedzielę (10 marca) z artystami w województwie pomorskim. Zwiedziła wystawę w Gminnym Ośrodku Kultury w Luzinie „La Famme – kobieta w oryginalnej sztuce mistrzów”.

Podczas niedzielnej godzinnej wizyty marszałek Senatu Małgorzata Kidawa-Błońska odbyła inspirującą rozmowę z zespołem GOK Luzino oraz lokalnymi artystami. Podzieliła się ona swoimi spostrzeżeniami, mówiąc, że „przyjechała do Luzina, ponieważ dotarły do niej informacje, że dzieją się u nas niezwykłe rzeczy”. Mowa o przedsięwzięciach realizowanych przez nasz Gminny Ośrodek Kultury w Luzinie - informuje gmina Luzino.

W spotkaniu uczestniczyli m.in. poseł na Sejm Kazimierz Plocke, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Luzinie Rafał Płotka, a także wójt gminy Luzino Jarosław Wejer.

Oprócz tego w niedzielę marszałek Senatu odwiedziła także Państwowa Galerię Sztuki w Sopocie i spotkała się z dziennikarzami w ramach konferencji prasowej „Kobiety na wybory, działania profrekwencyjne”.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...