02.03.2024 15:30 10 KMP Gdynia

Kradzież oprawek do okularów za ponad 10 tys. zł. Policja szuka kobiety ze zdjęcia

fot. KMP Gdynia

Policjanci prowadzą czynności w sprawie kradzieży oprawek do okularów o wartości ponad 10 tys. zł. Związek ze sprawą może mieć kobieta, której wizerunek uchwyciły kamery monitoringu.

Do zdarzenia doszło 29 stycznia 2024 r. W salonie optycznym przy ul. Plac Górnośląski w Gdyni miała miejsce kradzież oprawek do okularów o wartości 11 tys. zł.

Na podstawie analizy zabezpieczonego monitoringu ustalono, że związek ze sprawą może mieć kobieta, której wizerunek publikujemy. Kobieta ma około 45 lat, blond włosy. W dniu zdarzenia miała na sobie brązowy płaszcz, niebieskie spodnie jeansowe, brązowe buty, na głowie miała założoną różową czapkę i owinięty na szyi różowy szal. Kobieta miała czarną torebkę i brązową torbę – mówi oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni, podkom. Jolanta Grunert.

Dotychczas nie udało się ustalić jej tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają osobę z monitoringu lub posiadają informacje na jej temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni - Redłowie pod nr tel. 47-74-21-255 (dyżurny jednostki) lub na numer alarmowy 112.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...