12.03.2024 07:00 0 KMP Gdańsk

Podczas bójki użył noża. Policja szuka świadków

zdjęcie poglądowe

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy poszukuje dodatkowych świadków zdarzenia, podczas którego doszło do bójki z użyciem noża. W tej sprawie jedna osoba usłyszała zarzut i przebywa w areszcie.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę, 25 lutego 2024 roku, przy ul. Elektryków w Gdańsku. Jak informują policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku tego dnia doszło do bójki z użyciem niebezpiecznego narzędzia w postaci noża.

Policjanci zajmujący się tą sprawą poszukują dodatkowych świadków zdarzenia, osób, które posiadają nagrania kamer samochodowych z pojazdów przejeżdżających bądź zaparkowanych w pobliżu, prywatnych telefonów komórkowych lub innych urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk – mówi asp. szt. Mariusz Chrzanowski, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku.

Osoby proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku przy ul. Kartuskiej 245B. Informacje można przekazać, dzwoniąc pod nr. tel. 47 74-16-183 (sekretariat WDŚ KMP Gdańsk) od pon. do piątku w godz. 7-15 lub przesyłając na adres [email protected].

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również: