02.03.2024 11:00 0 ab

Bursztynowe Kogi wręczone. Znamy laureatów

fot. TTM

Za nami największe święto organizacji pozarządowych w powiecie puckim. We Władysławowie odbyła się gala Bursztynowej Kogi.

Jak podkreśla starosta pucki, tak wyjątkowa gala odbywa się w powiecie puckim raz do roku i przyciąga do siebie całą plejadę osób związanych z życiem społecznym ziemi puckiej.

Jest to u nas najważniejsze wydarzenie, najważniejsza impreza i najważniejsze wyróżnienie dla organizacji pozarządowych. W tym roku aż 20 organizacji zgłosiło się do tej nagrody, więc komisja miała poważny ból głowy z wyłonieniem laureatów – mówi Jarosław Białk, starosta powiatu puckiego

I tak Bursztynowe Kogi powędrowały do Ochotniczej Straży Pożarnej w Mieroszynie, Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego Oddział Dębogórze oraz święcącego ogromne sukcesy klubu sportowego Klif Chłapowo.

Podczas wydarzenia wręczono także dodatkową specjalną Bursztynową Kogę za całokształt działalności. Otrzymał ją nie kto inny jak wielce zasłużony trener i propagator żeglarstwa, Janusz Frąckowiak.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...