01.03.2024 16:00 0 ab

Dzień Kobiet z Kabaretem Pod Wyrwigroszem

fot. TTM

Gratka dla miłośników kabaretów. Z okazji Dnia Kobiet 2024 w hali widowiskowo-sportowej w Bolszewie wystąpi popularny Kabaret Pod Wyrwigroszem.

Tym razem w dniu kobiet w gminie Wejherowo postanowiliśmy zaprosić znany polski kabaret. Myślę, że publiczność będzie tak samo zadowolona jak z występów w poprzednich latach - zapewnia Natasza Sobczak, dyrektor Biblioteki i Centrum Kultury Gminy Wejherowo.

Kabaret pod Wyrwigroszem został utworzony w 1990 r. Jego założycielami byli Maurycy Polaski i Łukasz Rybarski. Na początku grupa nazywała się Somgorsi. Obecną nazwę kabaret przyjął po reaktywacji w 1994. Grupa działa prężnie także na YouTube'ie.

Tutaj spełniamy się i wyżywamy artystycznie. Robimy rzeczy, które nas śmieszą lub takie, które uważamy, że trzeba ośmieszyć. W tym celu uruchomiliśmy nawet własne studio produkcyjne. Dzięki temu możecie liczyć na stałe dostawy świeżego humoru – mówią o swojej internetowej działalności kabareciarze.

Początek wydarzenia już w sobotę, 2 marca 2024 r., o godz. 19. Wstęp wolny.

mat. pras.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...