29.02.2024 15:00 2 TS

Jeden z oczekiwanych przez widzów film wszedł do kin. Sprawdźcie, gdzie obejrzeć 'Diuna: Część druga'

Od czwartku, 29 lutego 2024 roku, w kinach można już oglądać "Diunę: część drugą" w reżyserii Denisa Villeneuve'a. Film na dużym ekranie zagości też w Wejherowie oraz w Rumi.

Jak czytamy w opisie filmu 'Diuna: Część druga' ukazuje imponującą podróż Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkracza na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć.

Od czwartku, 29 lutego 2024 roku, film można obejrzeć m.in. w kinie w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie. Premiera odbędzie się o godzinie 19. Seanse wyświetlane będą też od 1 do 8 marca w wersjach z napisami (godziny rozpoczęcia seansów od 19 do 19.30) oraz z dubbingiem (o godz. 16, a 9 marca o godz. 17.30). Bilety normalne w cenie 19 zł. Na film można także wybrać się do Multikina w Rumi. W ciągu dnia zaplanowanych jest kilka seansów. Szczegółów szukajcie na stronach internetowych kin.

Film przeznaczony jest dla widzów od 13 lat. Trwa 166 minut.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...