29.02.2024 12:00 6 ab

Rozpoznajesz go? Powiadom policję!

fot. KMP Gdańsk

Policjanci prowadzą czynności w sprawie kradzieży perfum oraz golarki. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek został uchwycony na kamerach.

Policjanci z Komisariatu Policji IV w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie kradzieży czterech sztuk perfum oraz golarki wartych prawie 1470 zł. Do zdarzenia doszło 27 stycznia 2024 roku w jednej z drogerii na al. Grunwaldzkiej w Gdańsku.

Na podstawie analizy zabezpieczonego nagrania ustalono, że związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę na zdjęciu lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, lub miejsca pobytu, proszeni są o kontakt z Komisariatem Policji IV w Gdańsku przy ul. Kaprów 14a – mówi podinsp. Magdalena Ciska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu dyżurnego komisariatu 47 741 14 22, bądź zgłaszając się do najbliższej jednostki policji lub pisząc na adres [email protected].

fot. KMP Gdańsk

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...