28.02.2024 08:00 2 oprac. ab wybory

Ważne! Zmieniły się siedziby obwodowych komisji wyborczych

zdjęcie poglądowe

Ważna wiadomość dla mieszkańców Wejherowa w związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi. Nastąpiła zmiana siedzib obwodowych komisji wyborczych.

W niedzielę, 7 kwietnia 2024 roku, odbędą się wybory do rady gmin, powiatów, sejmików wojewódzkich oraz prezydenta/burmistrza/wójta. Jak informują urzędnicy, w wyniku konieczności dostosowania granic okręgów i obwodów głosowania do zmian wynikających z Kodeksu wyborczego na terenie miasta Wejherowa utworzono 17 stałych obwodów głosowania oraz wyznaczono 17 siedzib obwodowych komisji wyborczych.

Prosimy o zapoznanie się z nowym podziałem miasta na obwody głosowania oraz zmianą siedzib obwodowych komisji wyborczych, aby każdy mógł bez przeszkód dotrzeć do właściwego dla siebie lokalu wyborczego – czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Wejherowie

Szczegóły poniżej:

mat. pras.

mat. pras.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...