26.02.2024 12:00 2 ab / UM Wejherowo

Wejherowskie stowarzyszenia otrzymały komputery. To prezent od gdyńskiego OPEC-u

fot. UM Wejherowo

OPEC Gdynia przekazał organizacjom z Wejherowa cztery używane komputery. Pierwszy sprzęt już trafił do Wejherowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Autyzmem, które w 2024 roku obchodzi jubileusz 10-lecia swojego istnienia.

Przekazanie komputerów typu combo miało miejsce w sali obrad wejherowskiego ratusza. Jak podkreślił prezes OPEC Wojciech Folejewski, podarowany używany sprzęt to w dobrym stanie technicznym urządzenia o wysokich parametrach.

Niech ta umowa będzie symbolem tego, że nie marnujemy dobrych rzeczy, ale dbamy o to, aby nadal były wykorzystane – powiedział Wojciech Folejewski, prezes OPEC.

Zastępca prezydenta Wejherowa Arkadiusz Kraszkiewicz poinformował, że pierwszy komputer trafił już do Wejherowskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Autyzmem. Jego prezes Arkadiusz Raguza zapewnił, że sprzęt na pewno się przyda i będzie wykorzystany m.in. do prowadzenia dokumentacji organizacyjnej i ekonomicznej oraz celów edukacyjnych.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...