26.02.2024 11:00 10 ab

Wejherowski artysta nagrał nowy singiel. Zdjęcia do klipu powstały w stodole w Strzebielinie

mat. pras.

Raper Formacik, znany wcześniej też pod pseudonimem Format, wypuścił kolejny singiel. Zdjęcia do najnowszego teledysku 'Inkognito' powstały w stodole w Strzebielinie.

Artysta pochodzący ze Strzebielina/Wejherowa dał się się poznać szerszej publiczności 2-3 lata dzięki mini materiałowi pt. 'DEMO'. Format, a właściwie od momentu wypuszczenia ostatniego singla - formacik, w swoich utworach bardzo duży naciskkładzie na przekaz oraz bezkompromisowe teksty, nawiązujące głównie do jego życia.

Na próżno szukać u mnie podążania za modą, czy ociekających udawanym luksusem klipów. Stawiam przede wszystkim na autentyczność i pomysł – podkreśla Formacik.

Jak dodaje muzyk, duży nacisk kładzie na realizację projektów ze swoimi przyjaciółmi i słuchaczami, których często zaprasza na projekty. Jego teledyski często produkowane są wspólnie z lokalnymi wizjonerami. Tym razem przeciął się na muzycznej drodze z filmowym okiem AK Studio. Efektem tego jest nowy utwór "Inkognito".

Jest to mój nowy singiel, który praktycznie dopiero co wypuściłem. Kolejny mocny, szczery numer - pełen ciężkich, często niejednoznacznych linijek, dający do myślenia. Klip został zrealizowany w stodole, dając przy tym nie spotykany, swojski klimat – mówi raper.

Warto dodać, że za podkład muzyczny odpowiada producent z Gdańska o pseudonimie Surfair. A jak Wam się podoba klip nakręcony w Strzebielinie? Posłuchajcie sami i oceńcie.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...