25.02.2024 09:00 10 PM/TTM wybory

Stawiają na nową jakość gminy. Zaprezentowali swoich kandydatów

Fot. Jakub Dulko/TTM

Kolejny komitet przedstawił kandydatów, którzy wystartują w najbliższych wyborach samorządowych. Tym razem chodzi o gminę Wejherowo. Podczas spotkania zaprezentowano także kandydatkę na wójta gminy Wejherowo, jest nią Teresa Klas.

W sobotę (24 lutego) w Górze komitet "Inicjatywa Obywatelska" przedstawił kandydatów, którzy wystartują w wyborach samorządowych. Teresa Klas powalczy o fotel wójta gminy Wejherowo.

Jak można przeczytać na facebookowym profilu Teresy Klas, w przeszłości uczęszczała do Technikum Ochrony Środowiska w Gdyni. Mieszkanka Orla jest także absolwentką Kaszubsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Wejherowie oraz Uniwersytetu Gdańskiego. Studiowała kierunki „Ochrona środowiska w specjalności zagospodarowanie terenów niezurbanizowanuch”, „Administracja prawo i zarządzanie” oraz „Gospodarka przestrzenna”.

Kandydatka na wójta gminy Wejherowo od 13 lat jest mieszkanką Orla, a pochodzi z Łężyc. Natomiast od 10 lat pracuje w Starostwie Powiatowym w Wejherowie jako inspektor w Wydziale Środowiska.

Stawiamy na nową jakość gminy, mamy fajne pomysły, chcemy działać, wspierać mieszkańców, stawiamy głównie na dialog z mieszkańcami i współpracę z nimi. Głównie chcemy skupić się na poprawie infrastruktury, która powinna zadowalać wszystkich mieszkańców. Mam tutaj na myśli drogi, bazę oświatową - mówiła dla Twojej Telewizji Morskiej Teresa Klas, kandydatka na wójta gminy Wejherowo z komitetu "Inicjatywa Obywatelska".

Fot. Jakub Dulko/TTM Fot. Jakub Dulko/TTM Fot. Jakub Dulko/TTM Fot. Jakub Dulko/TTM Fot. Jakub Dulko/TTM mat.pras. mat. pras. mat. pras. mat. pras.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...