21.02.2024 17:00 4 ab / KMP Gdańsk

Potrącił kobietę rowerem i uciekł. Policja szuka świadków wypadku

fot. pixabay

Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego. Podczas zdarzenia ucierpiała poruszająca się pieszo kobieta, a kierujący rowerem, który ją potrącił, uciekł z miejsca zdarzenia.

Do wypadku doszło 13 lutego 2024 r. ok. godz. w Gdańsku na drodze osiedlowej pomiędzy ul. Jagiellońską 32 a ul. Jagiellońską 12. Obrażeń doznała piesza, a kierujący rowerem, który ją potrącił, odjechał się z miejsca zdarzenia.

Podczas zdarzenia kierujący rowerem jadąc po chodniku w kierunku ul. Obrońców Wybrzeża, potrącił poruszającą się pieszo w tym samym kierunku kobietę, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. W wyniku wypadku potrącona piesza doznała obrażeń ciała – podinsp. Magdalena Ciska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Osoby, które były świadkami zdarzenia lub mają informacje na temat tożsamości rowerzysty, proszeni są o pilny kontakt z Wydziałem ds. Przestępstw w Ruchu Drogowym i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, ulica Kartuska 245 B tel. 47 741 66 92 lub drogą elektroniczną na adres : [email protected]

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...