20.02.2024 15:30 0 ab

Nie będzie prądu w powiecie wejherowskim i puckim. Sprawdź gdzie i kiedy

zdjęcie poglądowe / pixabay

Modernizacje sieci oraz remonty lub budowy to główne przyczyny planowanych wyłączeń prądu. Sprawdź, gdzie w powiatach wejherowskim i puckim będą miały miejsce braki zasilania pod koniec lutego 2024.

Powiat wejherowski

Rumia

  • ulica Gdańska 34/C (21 luty 2024, 08:00–14:00)

  • ulica Warszawska 1A (23 luty 2024, 08:00–14:00)

Choczewo gmina wiejska

  • Ciekocinko ulica Kasztanowa 18 4, 7, 8, 11, 11/2, 11/4, Ciekocino 2a, 3, 4, 6, 6C, 7, 8, 10, 12, 16, 16/B, 17, 20, 21, 24, -, 103/6, 18/7, 19/1, Ciekocino-8/2 (21.02.2024 08:00–14:00)

  • Kopalino ulica Żytnia , 132/3 , 132/25 (21.02.2024 11:00–15:00)

  • Sasino ulice Bukowa 27, -, 185/20, DZ. 185/18, Dębowa -, Sasino-185/25, Leszczynowa 7, -, Sosnowa 3, 11, Zielona Dolina , 185/19 , 185/31 (21.02.2024 12:00–16:00)

Gniewino gmina wiejska

  • Gniewino ulice Pomorska 1, 6, 58/A, Słoneczna 10, Zwycięstwa 24/A, 28 80 (22.02.2024 08:00–14:00)

Linia gmina wiejska

  • Smażyno 1, 2, 2/4, od 3 do 6, 6/A, 7, 7/A, 8, 10, 10/A, 11, 11/A, 12, 13, 13/A, od 14 do 25, 27, 28, 30, od 33 do 39, -, 173/1, 173/2, 180/10, 180/12, 212/7, 229/4, 229/6, 229/7, 235/3, 241/28, 270, 4, 4/3, Smażyno-175/3, Smażyno-213/7, Smażyno-241/25 (23.02.2024 08:00–12:00)

Luzino gmina wiejska

  • Dąbrowski Młyn 30, Dąbrówka ulice Akacjowa 2, ppłk. Ryszarda Lubowiedzkiego 14, Spokojna 25, Wodna 3 32, Robakowo ulice Okrężna 1, 2, 8, 10, 12, Piaskowa 12, 14, 18, -, Rzeczna 1, 3, 4, 6, 8, 9, 12, 18, -, Spokojna 4, 6, 22, 30, -, Wejherowska 19, 21, 23, 40 -, 87/15, Robakowo-25/23 (21.02.2024 08:00–13:00)

  • Luzino ulica Topazowa – , 830, 833/12, 834/20 (26.02.2024 10:00–14:00)

  • Robakowo ulice Kaszubska 16, 22, 28, 32, 42, 44, 86, 143/1, Królewska 24, Łączna 14, św. Antoniego 6 28 (26.02.2024 11:00–14:00)

  • Luzino ulica Wilczka 20 (27.02.2024 10:00–14:00)

  • Luzino ulica Koralowa, Luzino-832/10 (27.02.2024 12:00–16:00)

Łęczyce gmina wiejska

  • Łęczyce ulica Wiejska 6, 8, 268/20 (22.02.2024 12:00–16:00)

Puck gmina miejska

  • Puck ulica Fryzjerska 5 (23.02.2024 15:00–19:00)

Puck gmina wiejska

  • Domatowo ulice Ofiar Piaśnicy, Rodzinna, Domatówko ulice Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Gajowa, Heweliusza, Jagodowa, Jana Pawła II, Klonowa, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Nad Stawem, Ofiar Piaśnicy, Podgórna, Słoneczna, Sosnowa, Spacerowa, Wejherowska, Wichrowa, Widokowa, Wrzosowa, Wschodnia, Zielona, Leśniewo ulica Czarna Góra, Wielka Piaśnica ulice Gajowa, Kaszubska, Okrężna (28.02.2024 08:00–14:30)

  • Łebcz ulica Pucka 92, 204/2 (26.03.2024 10:00–14:00)

Reda gmina miejska

  • Reda ulice Jantarowa 9, 11, 15, 27, 35, 37, 39, Krucza 26 (27.02.2024 08:00–12:00)

Szemud gmina wiejska

  • Częstkowo ulice Brzozowa 1, 3, -, Dolna 11, 13, 18, -, Donimierska 6, 6/A, 8, 406/6, Golica 1, Jarzębinowa 10, -, 415, Krótka 1, 2, 4, Lipkowa od 1 do 4, 7, Łąkowa 10, Osiedlowa 1, 4, 7, 9, Pod Dębem od 3 do 5, od 7 do 9, 11, od 13 do 15, Przetoczyńska 1/B, 3A, -, Sosnowa 1, 3, 7, 9, 11, 17, 69, Strażacka od 1 do 3, 14, 93/7, Szeperia 2, 4, 4A, 6, 8, 11, 15, 17, 27, 33, 35, 314, Szkolna 1, od 3 do 6, 8, 10, 12, 16, 18, Wejherowska 7, 9, 11, 12, 15, 15/A, 16, 17, 24, 26, 29, 31, 35, 144/5, Wschodnia 3, 6, 7, 12, 13, od 15 do 19, 21/A, 24, 33, 41, 44, 46, 49, 51, 52, -, 15, 166/3, 340/9, Częstkowo-12/9, Częstkowo-32/1, Częstkowo-323/6, Częstkowo-83 (22.22.02.2024 08:00–13:00)

  • Grabowiec ulice Grabowska 5, 9, Jarzębinowa 4, 22, Grabowiec-87/37, Klasztorna 7, 9, Koszarowa 1, 2, 12, 14, 18, 31, -, Krótka -, Lipowa 3, 3/A, -, Grabowiec-87/24, Pokoleniowa 1, 6, 9A, 10, -, 85/1, Przez Las 2, 3, Rodówko 1, 6, 9, 10, 16, -, Swojska 11, 11A, 13, Widokowa 3, 9, 15 od 1 do 4, od 6 do 11, od 13 do 16, 16/A, 17/A, -, 2, 50/10, Przetoczyno ulica Malinowa 30, Szemud ulice Cedrowa 3, -, Klonowa od 14 do 18, 22, 24, od 26 do 28, 30, 32, 34, 43, -, 304/2, Szemud-874, Myśliwska 6, 10, 14, 15, 18, 19, 25, 33, Nowiny 2, 4, 10, Obrońców Szemuda 3, 13, 15, 17, 22, 6, Szemud-264/5 -, 262, 262/1 (23.02.2024 08:00–12:00)

  • Częstkowo ulica Wejherowska 2, Łebno ulica Smażyńska 22, 24, 24/A, 26/A, 28 99, Rosocha 48, Zęblewo 15, 15/2 17, Zęblewski Młyn 36, 39, 47 (23.02.2024 08:00–12:00)

  • Szemud ulica Obrońców Szemuda 20, 24, 24A (23.02.2024 11:00–15:00)

  • Bojano ulice Borowikowa 1, 2, od 5 do 7, 8/DZ, 9, 15/Z, Jagodowa 3, 6, 7, -, Jaskółcza -, Lawendowa 11, Majora Bojana 8, 62, 64, 68, 72, -, 171/6, Poległych Żołnierzy 1, 1A, 1B, 1C, 1F, Rydzowa 3, 10, 14, -, Sosnowe Wzgórza 1/B, od 3 do 5, 7, od 9 do 11, 15, 17, 23, Św. Józefa 18, 18A, 18B, 18C, 18D, 18E, Św. Mikołaja 14, 14 A, 16A, B2, Widokowa 3, Wrzosowa 38, Zachodnia 1, 1B, 2A, 2B, 3, 3A, 3B, 4, 4A, 4B, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 21, 24, 26, -, 13, 517/2, DZ. 234/8 -, 169/25, 539/4, 8, bojano-173/14 (27.02.2024 11:00–14:00)

  • Kamień ulice Diamentowa 12, 14, Kryształowa 7/DZ., 15 , 236/58 (28.02.2024 10:00–14:00)

  • Leśno ulica Leśna - (01.03.2024 12:00–16:00)

  • Bożanka , Kielno ulice Józefa Tredera , 329, Magnoliowa 1, 3, 5, od 7 do 9, 11, 29, 64, 68, 91, 97, 119, 329/91 , 329/99 (04.03.2024 09:00–13:00)

  • Dobrzewino ulica Sielska 4 (06.03.2024 10:00–14:00)

Wejherowo gmina wiejska

  • Gowino ulice Brzozowa, Cicha, Cyprysowa, Dębowa, Długa, Jeziorna, Kalinowa, Konwaliowa, Leśna, Lipowa, Osiedlowa, Podleśna, Sosnowa, Spacerowa, Sportowa, Starowiejska, Szkolna, Świerkowa, Wejherowska, Zachodnia, Zakątna (21.02.2024 08:00–13:00)

  • Bieszkowice ulice Długa 53, Gdańska 59, ks. Heyke 11, Lipowa 2, Okrężna 3, 4, 6, 9, 10, 15, 20, 22, 27, 30, 32, 36, 40, 44, 50, 52, Polna 9, Słoneczna 1, 9, 17, 19, 23, 33, 42, 44, 48, 50, Szkolna 36 5, 15, 22, 38, 44, 50, 77, 87, 3/56, 3/57, Nowy Dwór Wejherowski ulice Bukowa 33, 36, Szkolna (23.02.2024 11:00–14:00)

  • Gowino ulice Kaszubska 28, Wschodnia 3. (23.02.2024 12:00–16:00)

  • Góra ulice Malinowa 40, Różana 4, Tulipanowa 4 (01.03.2024 10:00–14:00)

Władysławowo miasto

  • Władysławowo ulica Janiny Porazińskiej 1, 18, 20, -, 8 (21.22.02.2024 godz. 11–15)

  • Władysławowo ulica Droga Chłapowska , Władysławowo-126/21 - (27.02.2024 11:00–15:00)

Władysławowo obszar wiejski

  • Tupadły ulice Grzybiarzy 29, 29A, -, 0007–226/56, 226/57, Rydzowa 14, 16 , DZ. 226/58 (23.02.2024 09:00–13:00)

  • Karwia ulice Ekologiczna , 184/1, Irysowa 3, Karwia-1/1, Kaczeńców , Ostrowo-713, Ostrowo-1/8, Ks. B. Lewińskiego – , 4/2 i 4/3-Obręb Ostrowo, Ostrowo ulica Irysowa -, 3/2 , 1/16, 4/35 (24.02.2024 10:00–14:00)

  • Chłapowo ulice Jaśminowa 3, 9, Kopalniana od 2 do 6, 9, 406/1, Przytulna 3, 5, Solna 5, 6, 8, 17, 21, Strażacka od 1 do 5, 7, 9, Władysławowska 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26A, 28, 45, 47, 49, 51, 53, 59, 61, - (29.02.2024 08:00–14:30)

Krokowa gmina wiejska

  • Wierzchucino ulice Antoniego Abrahama 3, 9, Bałtycka 1, 2, 1264, Łąkowa 1, 2, 4, 6, 1272, Młyńska od 1 do 3, 5, 7, 11, Morska 1, 139, Pomorska od 1 do 5, Stanisława Okonia 1, 3, 5, 7, Świętej Rozalii 1, 2, od 4 do 8 63. (26.02.2024 08:00–12:00)

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Komentarze

W trakcie ciszy wyborczej dodawanie i przeglądanie komentarzy jest zablokowane.