20.02.2024 08:30 3 ab

Lekkoatletyka. Ogromny sukces Patrycji Gajewskiej. Mieszkanka Bolszewa z medalem mistrzostw Polski!

fot. nadesłane

Udany występ Patrycji Gajewskiej (SKLA Sopot) na Halowych Mistrzostwach Polski w lekkoatletyce. Mieszkanka Bolszewa wywalczyła srebrny medal w pięcioboju kategorii U23!

W weekend 17-18 lutego 2024 r. w Toruniu odbyły się 68. Halowe Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Spory sukces osiągnęła na nich zawodniczka SKLA Sopot, która nie kryła zadowolenia ze swojego startu.

Po raz kolejny walczyłam o medale w pięcioboju. Teraz mogę powiedzieć, że jestem halową wicemistrzynią Polski w kategorii do lat 23, co daje 4 miejsce w kategorii seniorskiej. Ze względu na wyrównany poziom, walka o srebro trwała do końca. Cieszę się, że to właśnie mi udało się je zdobyć. Teraz pora na przygotowania do sezonu letniego – zapowiada Patrycja Gajewska.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy sukces utalentowanej zawodniczki z Bolszewa. W 2023 r. podczas HMP w Toruniu zajęła trzecie miejsce w 5-boju w kat. U23, a w 2022 r. - zdobyła srebro w tej samej kategorii. Na pięciobój lekkoatletyczny składa się: 60m przez płotki, skok wzwyż, pchnięcie kulą, skok w dal i bieg na 800m.

Warto dodać, że klub Patrycji (SKLA Sopot) wygrał klasyfikację HMP 2024 w Toruniu.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Komentarze

W trakcie ciszy wyborczej dodawanie i przeglądanie komentarzy jest zablokowane.