18.02.2024 12:00 11 ab

Po powrocie ze szpitala w Wejherowie wysłał im wiadomość

fot. TTM

Niecodzienny list, a w zasadzie wiadomość, postanowił napisać do pracowników wejherowskiego szpitala, tuż po powrocie z placówki, jeden z pacjentów.

Pan Eugeniusz przebywał na Oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Szpitalu Specjalistycznym im F. Ceynowy w Wejherowie na początku lutego 2024 r. Mężczyzna w przesłanej wiadomości nie krył zadowolenia i chciał podziękować lekarzowi (a także pracownikom placówki) za dobrze wykonaną operację, a przede wszystkim za profesjonalną obsługę medyczną.

Ten tydzień kończymy bardzo pozytywnie! Dostaliśmy podziękowania od Pana Eugeniusza, który przebywał na Oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Szpital Specjalistyczny im F. Ceynowy w Wejherowie. Panie Eugeniuszu dziękujemy za miłe słowa i oczywiście życzymy dużo zdrowia – czytamy na FB Szpitali Pomorskich.

Poniżej pełna treść wiadomości od pana Eugeniusza.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.15:39 28.12.202315:39 28.12.2023


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...