17.02.2024 08:00 39 ab

Będzie kolejny protest rolników? Mogą wystąpić spore utrudnienia w wielu miejscach

fot. TTM

20 i 21 lutego 2024 r. w powiecie wejherowskim prawdopodobnie odbędą się protesty rolników. Jak informuje wejherowska policja mogą one spowodować duże utrudnienia w ruchu drogowym, a nawet całkowite zablokowanie niektórych tras.

Utrudnienia mają pojawić się w wielu miejscach w powiecie wejherowskim. Protestować mają m.in. w gminach Szemud i Luzino, Wejherowie czy Rumi:

  • Bożepole Wielkie - węzeł S6,

  • wjazd na Trasę Kaszubską w Szemudzie,

  • wjazdy na Trasę Kaszubską w Luzinie,

  • Wejherowo skrzyżowanie przy Bramie Piaśnickiej,

  • Możliwy przejazd przez Dębogórze, Rumię w kierunku Trójmiasta.

Zalecamy w miarę możliwości zrezygnować z przejazdów lub wyjazdów w tych dniach w powiecie wejherowskim. Jeśli musisz podróżować, sprawdzaj na bieżąco informacje o sytuacji na drogach na stronach internetowych GDDKiA, czy w lokalnych portalach internetowych i rozgłośniach radiowych – zaznacza asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wejherowie.

Policja ostrzega też, aby przygotować się na objazdy i wydłużony czas podróży. Należy też zachować ostrożność i cierpliwość w czasie protestów.

W przypadku napotkania utrudnień na drodze, prosimy o stosowanie się do poleceń policjantów. Sytuacja może ulec zmianie, dlatego prosimy o śledzenie na bieżąco informacji o sytuacji na drogach – informuje asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Wejherowie

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...