12.02.2024 09:00 2 KMP Sopot

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Szuka go policja

KMP Sopot

Policjanci prowadzą czynności w sprawie kradzieży. Związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu.

Do kradzieży doszło 4 lutego 2024 r. w Sopocie. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę z monitoringu, proszony jest o kontakt z policjantami.

Z ustaleń policjantów wynika, że sprawca wykorzystując nieuwagę pracownika lokalu zabrał zza lady smartfon marki Huawei P30 Pro o wartości 2.000 złotych i wyszedł. Związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Mężczyzna jest szczupłej budowy ciała i z wyglądu ma około 30 lat. W dniu zdarzenia ubrany był w czarną zimową kurtkę, czarne spodnie i sportowe obuwie. Ze sobą miał też pluszowego misia – informuje podkom. Lucyna Rekowska, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Sopocie.

Informacje na temat mężczyzny można przekazać:

  • telefonicznie pod numerami 47 74 26 222 (dyżurny sopockiej komendy) lub 47 74 26 230 (prowadzący postępowanie), albo dzwoniąc na numer alarmowy 112;

  • za pośrednictwem poczty elektronicznej pisząc na adres: [email protected];

  • osobiście zgłaszając się do Komendy Miejskiej Policji w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 112A.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...