09.02.2024 15:01 5 PM

Kanye West zagra w Gdańsku? 'To byłby hit'

Fot. Kanye West/ youtube

„Kanye West be our guest” od tego wpisu Polsat Plus Arena Gdańsk rozpoczęły się spekulacje na temat ewentualnego koncertu rapera w Gdańsku. Co więcej na tę wiadomość odpisała managerka, która współpracuje z muzykiem.

Kanye West był w Polsce dwa razy. Koncertował w Krakowie i Kosakowie w 2006 roku. Teraz mnóstwo emocji wzbudza ewentualny koncert rapera w Gdańsku.

Kilka dni temu raper narzekał na brak stadionów, gdzie mógłby zorganizować koncert w ramach trasy Vultures Tour. Wówczas na platformie X odezwała się Polsat Plus Arena Gdańsk. Początkowo wpis wzbudzał raczej żartobliwe reakcje, to wkrótce sprawa nabrała zupełnie innego obrotu. Na wpis zareagowała managerka, która współpracuje ze słynnym Ye.

To będzie hit jak przez jeden tweet Kanye zagra w Gdańsku na trasie „Vultures” – napisał jeden z internautów na X.

Na X popularność zyskuje hasztag #VulturesTourPoland. Przybywa też memów nawiązujących do koncertu popularnego rapera w Polsce.

Kanye West to amerykański raper, wokalista i producent muzyczny. Jest też projektantem mody.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...