09.02.2024 09:00 6 ab

Najlepsi tancerze z całej Polski przyjadą do Rumi

fot. MOSiR Rumia

Już na początku marca 2024 r. najlepsi tancerze w kraju będą rywalizować w Rumi w ramach mistrzostw Polski. W tym samym czasie odbędzie się także XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi.

Pierwszy weekend marca 2024 w Rumi to nie tylko Bieg Tropem Wilczym. 2 i 3 marca zapraszamy na największe wydarzenie taneczne 2024 r. w mieście. Organizatorzy szykują podwójną imprezę: mistrzostwa Polski w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich w 8 kategoriach, ale także XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Rumi. I tu niespodzianka dla rumskiej publiczności, turniej poprowadzi Jan Kliment, znany z Tańca z Gwiazdami – zapowiada Dorota Korbut z MOSiR Rumia.

Pary taneczne swoje zmagania zaprezentują w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi przy ul. Mickiewicza 49.

Turniej odbędzie z udziałem publiczności, dlatego nie może Cię zabraknąć. Zapewnimy niesamowite widowisko taneczne, dzięki któremu będziecie mogli nie tylko obejrzeć zmagania, ale i wesprzeć zawodników swoim kibicowaniem – zapewniają organizatorzy.

mat. pras.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...